انتخاب رنگ کاشی و سرامیک

استفاده از سرامیک با رنگ های تیره مانند خاکستری و مشکی بسیار پرطرفدار است و استفاده از این نوع سرامیک در طراحی کف جلوه ای بسیار خاص، تک و … به نام لاک به خانه شما می دهد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

سرامیک های تیره رنگ بر خلاف سرامیک های روشن اگر کثیف یا لکه دار باشند قابل رویت نیستند و به تمیزی کمتری نیاز دارند.

 

انتخاب رنگ سرامیک

البته در کمتر خانه ای سرامیک دیده اید. اما این نوع رنگ برای فضاهای خاصی مانند یک اتاق غذاخوری خاص یا حتی خانه بهترین است.

اما در خانه هایی با مساحت بسیار بزرگ که شامل استخر و جکوزی می شود، استفاده از سرامیک با یشم سبز در طیف های روشن و تاریک بسیار رایج است.

سرامیک های به کار رفته در طراحی آشپزخانه بعد از کف مهم ترین قسمت دکوراسیون منزل برای انتخاب رنگ سرامیکی به کار رفته در طراحی آشپزخانه است، می توانید دو عامل مساحت و نوع کاربرد آشپزخانه را در نظر بگیرید.

به عنوان مثال، آشپزخانه در اکثر خانه ها محلی برای پخت و پز و غذا خوردن، شستن ظرف ها و نگهداری غذا است.

از آنجایی که رنگ ها اشتها آور هستند و همچنین باعث افزایش روحیه می شوند، امروزه محیط آشپزخانه در دید همه افراد و در برخی دکورها به دلیل عدم وجود دیوارهای جداکننده است.

در نتیجه هنگام انتخاب رنگ سرامیک مورد استفاده باید از کمی ظرافت و رنگ ملایم و متناسب با بقیه قسمت های خانه استفاده کنید.

 

انتخاب رنگ سرامیک

 

در گذشته استفاده از رنگ آبی برای طراحی آشپزخانه به دلیل داشتن حس آرامش استفاده می شد و اکنون طرفداران خاص خود را دارد.

اما برای محیط آشپزخانه استفاده از سرامیک های طرح ریزی شده بیشتر از استفاده از سرامیک های تک رنگ پیشنهاد می شود. زیرا وجود طرح های گرافیکی ساده و پیچیده در سرامیک های به کار رفته فضای آشپزخانه را بسیار متفاوت، صمیمی و خاص می کند.

رنگ سرامیک برای فضای بعدی سرویس بهداشتی و سرویس بهداشتی که انتخاب رنگ سرامیک در دکوراسیون است بسیار حائز اهمیت است، حمام معمولاً از سرامیک های رنگ روشن در طراحی سرویس بهداشتی و سرویس بهداشتی استفاده می شود زیرا در این فضاها از دال ها استفاده می شود. به سرعت رشد می کنند و در سرامیک های رنگ روشن می توانید به راحتی این لکه ها را ایجاد کرده و آنها را تمیز کنید.

در این قسمت تعدادی از محبوب ترین رنگ ها برای کاشی لعاب دار و حمام سرامیکی را معرفی می کنیم.

رنگ آبی یکی از بهترین و آرامش بخش ترین رنگ های سرامیکی برای تزیین دیوار یا کف حمام و سرویس بهداشتی است.

برای زیباتر شدن دکوراسیون کف و دیوار می توانید رنگ سرامیکی آبی را با رنگ های روشن مانند سفید ترکیب کنید.

استفاده از سرامیک سرمه ای در طراحی سرویس های بهداشتی با فضاهای نسبتا بزرگ بسیار رایج شده است و طرفداران خاص خود را دارد.

ترکیب رنگ آبی سرمه ای با نقره ای یا سفید بسیار جذاب است زیرا در برخی ترکیب ها ایجاد کنتراست و تضاد رنگی انتخاب مناسبی برای طراحی و زیباسازی محیط خواهد بود.

سرامیک های سبز به دلیل اینکه الهام بخش طبیعت هستند، برای طراحی کف و دیوار سرویس های بهداشتی و حمام کاربرد زیادی دارند.

برای سرویس های بهداشتی کوچک بهتر است از رنگ های سبز روشن استفاده شود و برای سرویس های بهداشتی بزرگ رنگ سبز تیره بسیار مناسب است.

چیدمان وسایل با رنگ های مکمل سبز مانند قرمز یا طلایی بسیار دلپذیر است. استفاده از سرامیک های بژ یا سفید در کنار رنگ سبز حس فضای خنکی را به شما می دهد که می توانید طعم این ترکیب رنگی را بچشید.

همانطور که یشم سرامیکی در طراحی کف با فواصل بسیار زیاد توصیه می شود، استفاده از سرامیک طلایی یا قهوه ای قطعا بهترین رنگ سرامیکی برای طراحی سرویس بهداشتی و سرویس بهداشتی است. رنگ نماد تجمل و تجمل است و فضا را بسیار شیک جلوه می دهد.

انتخاب رنگ سرامیک

 

مجموعه ما با توجه به علم روز دنیا و همچنین با تکیه بر تجربه طولانی در عرصه سرامیک سه بعدی می تواند انتخاب و گزینه بسیار مناسبی برای شما مشتریان عزیز باشد، همچنین با توجه به رونق کسب و کار در فضای مجازی. شما می توانید از وب سایت رسمی ما دیدن کنید و خریدی بسیار امن و راحت را تجربه کنید و همچنین می توانید با پر کردن فرم موجود در صفحات رسمی ما به طور مستقیم با کارشناسان ما خریدی بی نقص و متناسب با نیاز خود داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما