فروش بی واسطه سرامیک کف پذیرایی با قیمت استثنایی

سرامیک بهترین گزینه برای پوشش کف سالن پذیرایی است. دلیل آن زیبایی، تنوع رنگ، کیفیت خوب و قیمت مناسب آن می باشد. فروشگاه ما سال هاست در حوزه ی فروش بی واسطه سرامیک کف پذیرایی با قیمت استثنایی فعالیت می کند. محصولات ما شامل کاشی و سرامیک کف پذیرایی است که به دلیل آنکه مستقیما از تولید کننده به دست مصرف کننده می رسد قیمتی مناسب دارد.

فروش بی واسطه سرامیک کف پذیرایی با قیمت استثنایی

چه عواملی بر قیمت سرامیک تاثیر دارد؟

چه عواملی بر قیمت سرامیک تاثیر دارد؟

امروزه استفاده از سرامیک و کاشی نسبت به سالهای گذشته بیشتر شده است و دلیل آن مزایای بی شمار آن است. با توجه به اینکه کاشی و سرامیک یکی از مهمترین مواد مورد استفاده در ساختمان است قیمت آن نیز برای افراد مهم است. در ادامه به عواملی که بر قیمت سرامیک تاثیر دارد اشاره خواهیم کرد:

  • نوع خاک کاشی و یا سرامیک: کاشی ها و سرامیک های موجود در بازار از خاک های مختلفی تهیه شده است که استفاده از هر کدام باعث می شود تا کاشی و سرامیک کیفیت متفاوتی داشته باشد. به طور کلی کاشی ها و سرامیک هایی که با خاک سفید تولید می شوند قیمت بالاتری دارند.
  • ابعاد سرامیک: طبیعتا هر چه اندازه سرامیک بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. دلیل آن زیبایی و نحوه پیاده سازی آن در کف ساختمان است.
  • تراکم سرامیک: سرامیک های متراکم تر که استحکام بیشتری دارند قیمت بالاتری نیز دارند. دلیل این استحکام این است که در هنگام تولید دمای پخت بالاتری داشته اند. کاشی های متراکم را در محل های پر رفت و آمد و حساس مثل ادارات استفاده کرد. این کاشی ها در برابر دمای بالا و پایین نیز استقامت دارند و به همین دلیل مشتریان زیادی دارند.
  • تکرار الگو در کاشی و سرامیک: کاشی ها و سرامیک هایی که از الگوهای تکرار شونده استفاده می کنند ارزان تر هستند و دلیل آن نیز این است که تولید آن ها ارزان تر است. اما کاشی ها و سرامیک هایی که الگوهای تکرارشونده ندارند قیمت بالاتری دارند.

عرضه مستقیم سرامیک کف پذیرایی به تمام نقاط ایران

عرضه مستقیم سرامیک کف پذیرایی به تمام نقاط ایران

فروشگاه ما محصولات متنوعی همچون سرامیک پذیرایی، کاشی و سرامیک کف حیاط و سرامیک های صادراتی را با قیمتی استثنایی به دست مشتریان می رساند. قیمت مناسب محصولات ما مهم ترین نقطه قوت ماست که باعث شده است از سرتاسر کشور مشتریان زیادی داشته باشیم. کاشی و سرامیک ایران در کشورهای عراق، لبنان، امارات، عربستان و افغانستان مشتریان زیادی دارند و اگر به دنبال صادرات این محصول هستید می توانید اجناس ما را با بهترین قیمت تهیه کنید.

فروشگاه ما واسطه را حذف کرده است و محصولات خود را مستقیما از تولید کنندگان و کارخانه های تولید کاشی و سرامیک تهیه می کند. فروشگاه ما آماده فروش این محصولات به شهرهای مختلف کشور است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما