کاشی لعابدار بزرگ زیبا قدیمی

یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی که در ساخت ساختمان های جدید استفاده می شود، کاشی است.

کاشی لعاب دار نوعی کاشی بزرگ، زیبا و همچنین قدیمی است.

لازم به ذکر است که کاشی های لعابدار همان کاشی هایی هستند که پوشش محافظی از مواد لعاب دار در اطراف خود دارند.

موادی که از انواع کاشی و سرامیک و خاک رس تشکیل شده است که امروزه با توجه به پیشرفت های تکنولوژی در انواع مختلف تولید می شود و برای سایت های هدف راه اندازی شده است.

 

کاشی لعابدار

تفاوت های زیادی وجود دارد که باعث انتخاب کاشی های لعابدار سنتی از نوع بدون لعاب شده است که در اینجا به بررسی این تضادها می پردازیم.

کاشی های لعاب دار قبل از قرار گرفتن در کوره در دمای بالا توسط یک لایه لعاب دار و همچنین یا یک لایه مایع شیشه ای به خوبی پوشانده می شوند، اما کاشی های بدون لعاب پوشش اضافی ندارند و پس از آن کاملاً پخته می شوند.
کاشی های لعابدار به دلیل سطح ظریف و همچنین بسیار لغزنده عمدتاً در ساختمان های مسکونی و مراکز مسکونی استفاده می شود، اما کاشی هایی که لعاب ندارند بیشتر در فضاهای عمومی و باز استفاده می شود.
کاشی های لعاب دار به دلیل سطح غیر متخلخل و همچنین سطح مقاوم در برابر خراش به ندرت لکه می شوند، اما کاشی های بدون لعاب به راحتی لکه می شوند.
لک لک های ایجاد شده در این نوع کاشی ها به دلیل سطح طبیعی آنهاست که می توانند مایعات را راحتتر جذب کنند.

کاشی های لعاب دار سطح نسبتاً نازکی دارند و شکل پایین تری دارند.
کاشی های نوع لعاب دار به دلیل استفاده از فناوری چاپ جوهر افشان دارای طرح و رنگ متنوعی هستند اما کاشی لعاب دار این گونه نیست.

کاشی لعابدار بزرگ

اشکال مختلفی برای کاشی وجود دارد که هر فردی بسته به سلیقه خود و همچنین مکانی که می خواهد از آن استفاده کند، مدلی از آن را انتخاب می کند.

لعاب دادن کاشی های گرانیتی سفید بزرگ آسان تر و آسان تر از کاشی های دیگر است، بنابراین امروزه از کاشی های سایز بزرگ استفاده می کنند.

لعاب کاشی بر اساس خواص نوری انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

لعاب معرق
اگرچه لعاب کمتر از سایر انواعی است که در صنعت کاشی استفاده می شود، لعاب معرق به دلیل استحکام بالا و همچنین مقاومت در برابر خوردگی بالا، برای سطوح مختلف لعاب بسیار مناسب است.

لعاب چینی
لعاب های چینی مقاومت بسیار بالایی در برابر سایش و همچنین هرگونه آسیب خوردگی به انواع دیگر دمپرها دارند. بسیاری از مردم این نوع لعاب را با نام سالورسانت می شناسند.

لعاب مات
لعاب های مات یکی از بهترین لعاب ها هستند که مقاومت بالایی در برابر مواد شیمیایی دارند و افراد زیادی تمایل به استفاده از این نوع لعاب دارند.

لعاب اپک
لعاب نوع Apk اصطلاحی است که بیشتر برای لعاب نیمه شفاف استفاده می شود.

لعاب نوع APEC پوشش کامل تری نسبت به لعاب های نوع شفاف دارد و همچنین نسبت به سایر لعاب ها ضریب شکست بالاتری دارد.

از لعاب APEC می توان برای پوشش انواع کاشی در ساخت و ساز ساختمان ها استفاده کرد.

لعاب شفاف
این گونه لعاب ها به دلیل التیام بخشی به راحتی می توانند نور را از خود عبور دهند. لعاب های شفاف به ترانسپارت معروف هستند.

 

 

کاشی لعابدار بزرگ

به دلیل زیبایی و جلوه‌ای که به کاشی‌ها می‌دهند، فقط برای سازه‌هایی باید استفاده شود که به یکپارچگی آن اطمینان کافی داشته باشند، زیرا ایرادات سازه در این نوع لعاب‌ها به وضوح دیده می‌شود، بنابراین از آن استفاده نمی‌شود.

کاشی لعابدار زیبا

یکی از بهترین و زیباترین انواع لعاب برای لعاب، کاشی لعابدار نوع شفاف است.

لازم به ذکر است که لعاب کاری کاشی گرانیت مهسرام باعث افزایش طول عمر کاشی می شود به طوری که افراد زیادی مایل به خرید کاشی لعابدار هستند.

کاشی های چینی یکی از بهترین انواع کاشی های لعابدار هستند که امروزه طرفداران زیادی دارند.

کاشی لعاب دار قدیمی

لازم به ذکر است که کاشی لعابدار یکی از قدیمی ترین انواع کاشی های موجود در بازار است.

بهتر است بدانید که لعاب به دلیل محتوای متری به کار رفته در تولید آن، به خودی خود خاصیت چسبندگی ندارد. هنگام تماس با خاک رس میناکاری این چسبندگی را دارد که به دلیل وجود خاک رس است.

کاشی لعابدار لوکس

لازم به ذکر است که فرآیند لعاب کاری کاشی و سرامیک گرانیتی باعث از بین رفتن و کاهش هر گونه زبری در سطح کاشی می شود و در نتیجه کاشی را لوکس می کند.

کاشی لعابدار لوکس

 

کاشی لعابدار لاکچری

یکی از مواردی که باعث استفاده از کاشی های لعابدار شده است این است که کاشی های لعابدار باعث درخشندگی کاشی های گرانولی حرفه ای و مجلل تر شدن محیط می شود.

لعاب از دسته اقلامی است که می تواند جذب آب کاشی را کاهش دهد، بنابراین بسیاری از افراد تمایل به خرید کاشی لعاب دار دارند.

انواع کاشی لعابدار

برای خرید بهتر است مرکزی را انتخاب کنید که دارای تنوع طرح و رنگ باشد. مرکز خرید ما یکی از مراکزی است که انواع کاشی لعابدار را با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب در اختیار افراد قرار می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما